Як працює дистанційна школа JAMM School?

unnamedСьогодні існує багато шкіл які пропонують різні форми навчання. Одне з таких установ — це Дистанційна школа https://jammschool.com.ua/.

Яка мета JAMM School?

Головною метою або напрямком jammschool, є навчання школярів без напруги та в задоволення, але при цьому не повинно бути втрати якості. Цього можна досягти завдяки педагогам, які вміють залучити всі сильні сторони дитини, як в актуальному навчальному процесі, так і в командній роботі.

Тобто, в процесі навчання, діти активно залучають всі свої сильні якості та сторони, і тому вони:

  • швидше засвоюють матеріал;
  • краще адаптуються до умов навчання;
  • хочуть знати більше, і так далі.

Дізнатися більше про школу ...

Відносини в колективі такі, що засновники цієї установи розвивають сильні сторони педагогів, а вони, і собі, працюють над сильними сторонами своїх вихованців.

Практикується підтримка — це той випадок, коли батьки вибрали для себе один з трьох чинних варіантів навчання дитини, і займаються його розвитком, а не самою школою.

Принцип навчання тут полягає в тому, що батьки самі визначають пріоритетність предметів, що вивчаються враховуючи при цьому всі сильні сторони їх дитини. Таким чином учень починає вчитися швидше і краще і при цьому навчання з тих предметів що йому подобаються дається дуже добре, і при цьому він отримує ще й задоволення від навчання.

Відносини між педагогами й дітьми тут — це перш за все певна зацікавленість самих викладачів в дітях, і це і є основою якісного й успішного освоєння учнями всіх необхідних предметів. Своєю чергою засновники школи намагаються повною мірою розвивати сильні сторони своїх педагогів, а водночас вчителі намагаються впливати на сильні сторони дітей, яких вони навчають.

Дистанційне навчання в школі jammschool

Для того, щоб процес навчання в даній школі був для дітей та їх батьків в задоволення, творцями розроблена система переходу на дистанційне навчання. А це виїзний тренінг на самому початку навчального року і різні відео інструкції. Якщо виникають будь-які питання, то звертайтеся за посиланням, і в центрі досить швидко зможуть вирішити всі нюанси стосуються тематики роботи школи.

Що стосується принципу залучення сильних сторін учня в процесі навчання, то цей метод давно себе виправдав і дає прекрасні результати. Подробиці на сайті — звертайтеся!

Категория: | Опубликовано 06.08.2021


Комментарии (Комментариев нет)

Комментариев нет. Ваш будет первым

Комментарии закрыты.